Má kniha 3

3. ledna 2009 v 11:37 | Marry |  Slohovky
Začínalo se mi totiž chtít spát. Když jsme dorazili na místo, kde stála elfka s hádankou. Chtěla jsem ji poděkovat že nás pustila, ale když jsem se na ní otočila jen mávla rukou a já doopravdy usnula. Skácela jsem se tam do toho měkkého mechu a trávy.
Když jsem znovu otevřela oči ležela jsem na měkké poseli v jakési komnatě. Prudce jsem se zvedla, ale zatočila se mi hlava a zase jsem si musela lehnout. Kde to sakra jsem? Kolem mě to vonělo dřívím a mátou. Byla to malá útulná místnost jen s postelí, na které jsem ležela a nočním stolkem. Všechno bylo z tmavého dřeva. Byli tady taky dveře, ale než bych k nim došla asi bych zase omdlela. Pořád ale nevím, kde to jsem. Jen si vzpomínám jak ta Elfka mávla rukou a já omdlela. Buď mě sem donesl Erik, nebo mě někdo unesl a Erik mě hledá. Nebo mě tam tak nechal a ta hodná elfka mě odvedla ní domů.
Tak jsem tam tak ležela a přemýšlela jsem co bude, když se otevřely dveře. Stál v nich Erik. V tu chvíli se mi strašně ulevilo. ,, Ahoj." Mluvil velice odpočatě a šťastně. Asi se taky konečně pořádně vyspal. ,,Ahoj. Co se stalo?" Erik se posadil na okraj postele a chytil mě za ruku. Usmíval se jako nikdy předtím. A usmíval se krásně. Posadila bych se, ale pořád mi nebylo dobře. ,, No, jednoduše řečeno, tě Leona (to je ta elfka s hádankou) začarovala malým kozlem a ty jsi usnula. Spala jsi asi týden. Ale byl to zdravý spánek. Mezitím jsem já došel za matkou a dal ji nektar z lilie." To už jsem se posadila a snažila jsem se nevnímat bolest hlavy. ,, Kouzlo?! Týden?! A co matka žije?" byla jsem trochu vyvedená z míry, nemohla jsem uvěřit, že bych týden spala a on mě úplně vynechal z cesty za jeho matkou. ,, Promiň, ale bylo to tak lepší. Ty jsi se vyspala a já se rychle dostal k matce a Lilie ji pomohla, je zdravá a je tady se mnou. Tok kouzlo ti nějak neublížilo, jen si spala nic víc.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 akakipi akakipi | 6. ledna 2009 v 15:11 | Reagovat

nechtela bys to psat bez tech chyb, kdyz uz jsem ti je tam opravila? :-)

2 Marry Marry | 6. ledna 2009 v 17:18 | Reagovat

no jo porad :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama