Srpen 2009

Nuda a foťák...

26. srpna 2009 v 21:29 | Marry |  můj svět
Tak jsem se včera večer nudila a popada jsem foťák... Není to níc extra ale některé jsou zajímavé... posuďte sami...
Michael Jackson

24. srpna 2009 v 13:52 | Marry |  Music
Tak jsem se rozhodla se s vámi podělit o několik písniček, které mám ráda.... a Jako první to bude určitě Michale Jackson... Mám ho ráda, ale neymslete si, že ho poslouchám každý den.... Jen občas =) A tohle je výběr těch písní, lteré mám fakt ráda...
Tááábor 09

24. srpna 2009 v 13:29 | Marry |  můj svět

Před asi týdnem jsem se vrátila z úúúžasného táboru. Jelikož jsem tam byla po osmé a jezdím tam i mimo prázdniny tak to nebylo nic novýho. I když zážitků je nových až až =). Jako každý rok máme fůtu fotek a já vám prvních pár chci ukázat aby ste se taky zasmáli =).Takhle to začalo. Ano ta červená hlava jsem opravdu já =D
Tak tohle jsou ti neúžasnější kluci =o*. Bez nich by to tam prostě nešlo...
Nejkrásnější místo, které znám =)
A tohle je moje skupinka... Byli jsme žlutí, ale jinak Winkouši, sice jsme skončili 3. ale nám to nevadilo =)
Tole je nádherná cesta z tábora k jídelně.... Ta štreka to je strašné!! Nevěřili byste, ale než se tam jeden ráno dostal tak se málem počůral =).
Můj druhý domov
Eh =D takhle jsme s Tinou na diskotéce předtancovávaly před celým tábore... Tanec nic moc, ale sranda byla =D
A tohle je celá naše banda... Jeden chuligám vedle druhého, ale nejedno ditě nebo vedoucí prohlásil, že tenhle tábor byl opravdu jeden z nejlepších... Já mezi ně patřila =)
A tohle jsou naši skvěli instruktoři a pár už vedoucích.... Jen oni nás nechají o půlnoci v jiných stanech a ještě se k nám přidají =) Jsou nej....
Takhle se u nás chodí koupat... I já jsem tam jednou skočila celá v oblečení... No co, sranda musí být =DAsi jediná (naštěstí) fotka na které jsem já =D hrůůza, ale ta hra byla teda fakt boží.... Když vás celý tábor polívá vodou =D


Tak tohle je odhalení tábora =D Po týdnu v našem stanu to vypadalo na zemi nějak takhle =D a vyhráli jsme 3. místo v bodování stanů =D to koukáte co =D
Tak tohle je první várka.... Až budu mít CD se všemi fotkami (už teď se bojím co tam je) tak určitě přibydou další =).

7 smrtelných hříchů

24. srpna 2009 v 12:54 | Marry |  jiný svět
Nádherné ztvárnění sedmi smrtelných hříchů... Sami posuďte, který je ten váš =)
1. Lakomství
2. Lenost3. Obžerství (to bude asi moje =) )4. Pýcha
5. Chtíč6. Závist7. Zlost
Tak ketrý je ten váš?

FF na HP (miluju zkratky) 2. část

19. srpna 2009 v 22:16 | Marry |  Fanfictoin
Otráveně jsem se na něj podíval, že by mu nějaká holka přece jen odolávala a on ji chce dostat Nápojem lásky? Ani náhodou.
"Zajímavá nabídka, ale nemám zájem. Namíchej si ho sám."
Věděl jsem, že to by on nedokázal, a tak jsem se kolem něj protáhl a rozběhl jsem se k učebně. Stačil jsem jen zaslechnout nadávky, které z Blacka sršely a přesně to byl můj účel.
Tak akorát jsem doběhl do učebny, měli jsme hodinu s Mrzimorem, takže to bylo v pohodě. Ale celou hodinu jsem přemýšlel nad tím, komu chtěl Black dát ten Nápoj lásky. Nemohl jsem na to přetat myslet. Naštěstí si mě nepozornosti profesorka Marrythoughová nevšimla, ale stejně jsem na nic nepřišel. A navíc jsme potom měli dvouhodinovku lektvarů s Nebelvírem, takže znovu uvidím Lilly, jak nádherná představa. Sedím s ní v lavici a je z ní dobře vidět závistivé pohledy Pottera, jsem rád že zrovna Lilly se nepoddala tomu jeho "kouzlu", nechápu co na něm nebo na Blackovi všechny ty holky vidí….
Pomalu si začínám uvědomovat, že opět myslím na ty dva blbce, to nemám zapotřebí, však oni sami na sebe myslí až moc. A konečně je konec hodiny, pomalu se zvednu, posbírám si věci a mizím z učebny. Když už jsem skoro ve sklepení, tak mi čísi ruce zakryjí oči, začal jsem okamžitě přemýšlet kdo si ze mě dělá srandu. Okamžitě mám v ruce hůlku a ani se nesnažím setřást ruce, stačí jednoduché kouzlo a útočník visí hlavou dolů.
"Severusi! Tohle není sranda!"
Když se otočím na útočníka, okamžitě mi to dojde. Nejdřív zblednu a potom začínám rudnout. Já blbec, na co to myslím.
"Promiň Lilly, já myslel že jsi… někdo jiný."
Rychle Lilly spustím a pro jistotu ji přichytím aby si nějak neublížila… I když Lilly už se směje.
"To je v pohodě, pomož mi na nohy."
Okamžitě přiskočím a pomáhám ji na vstát. Při dotyku její kůže mi opět dojde, jak moc ji miluji. Ty její nádherné plavé vlasy s vůní po heřmánku a její jiskřivé oči… Sakra, nesmím na sobě dát znát mé rozpaky, a tak radši dělám že si zavazuju boty. Po chvíli na mě padne stín postavy.
"Srábku, co sis to tady na Lilly zkoušel?"
To mi tak chybělo, ty kecy od Pottera, jako bych toho neměl dost s Blackem.
"Co je tobě do toho?"
Víc jsem mu říct nestihl, protože má odvážná Lilly zasáhla.
"Hele Pottere, o to co se tady dělo, se nemusíš starat, to je mezi mnou a Severusem, to by ten tvůj mozeček nepochopil."
Touhle větou ho vážně setřela, jen si ji přeměřil pohledem, uculil se a odkráčel. Měl jsem sto chutí Lilly obejmout, ale ovládl jsem se. Zdá se, že více než kouzla mi dá zabrat láska. Ani nevím, jestli se Lilly někdy svěřím, možná ani ne…
Pokračoval bych dál v hloubání, ale profesor Křikla právě dorazil, musel jsem se soustředit na lektvary. Když už nemám, co bych se učil, chci na Křiklana udělat zase dojem. Rád se bavím na jeho večírcích…
" Dobré ráno žáci, dneska mám pro vás speciální úkol, chci abyste mi namíchali nápoj lásky a komu se to povede jako prvnímu, smí si ho malou lahvičku odnést.
No to snad ne. Pro jistotu koutkem oka pohlédnu na stůl Blacka s Potterem, ti už si začali připravovat ingredience, ale na mě nemají, jsem tisíckrát lrpší než oni dva dohromady. Pomalu jsem si začal chystat vše potřebné, samozřejmě s moji malou úpravou, s kterou je vše rychlejší.
A tak jsem v půlce druhé hodiny hotov, k závisti všech a hlavně Blacka jsem si odnášel lahvičku s růžovou tekutinou. Sice nevím, na co mi bude, ale Black ji určitě bude chtít dostat. Hned po hodině mě doběhl.
"Tak co Seve, koho necháš aby hladil tvé krásné vlásky?"
Za dopoledne jsem toho měl tak akorát dost, to já měl trumf v rukávě, ne on.

Hrátky s fotkami

1. srpna 2009 v 18:58 | Marry |  můj svět
Takže =) to je tak když jsou prázdniny a jeden se nudí... Má pár skvělích fotek a upravuje je =) projistotu dám vždycky jako první jak ta fotka vypadala původně a podto mé upravené =) Prosím o hodnocení do komentů =)

1. Původní (moje oko):


1.Upravené (to druhé se mi hodně líbí):


2.Původní (moje pusa :D):
2. Upravené =) :3.Původní (kamrádka Radka):

3.Upravené:

4. Původní (opět Radka=)):
4. Upravené (tohle se mi strašně líbí):
5. Původní (opět Radka):
5. Upravené (na tohle jsem zvlášť pyšná, všímejte si toho ucha =)):

6. Původní (tadá Radka =)):
6. Upravené (tohle se mi taky líbí =)):
7. Původní (pro jednou druhá kamarádka Lucka)):
7. Upravená (i přes nerozpoznatelnost se mi líbí ta první):

8. Původní (opět krásná Radka a její vlasy =)):

8. Upravené (krása):
9. Původní (opět Radka a ta druhá je v tajnosti =)):


9. Upravené (zajímavé =)):

10. Původní (no jo Radka je nej):
10. Upravené (jako ze starého filmu):11. Původní (a naposledy Radka):

11. Upravené:

Tak a to je všechno přátelé.... Asi všechny se mi nějakým způsobem líbí, jsou takové drsné =D.... Pod všechny podepisuju náš fotografický ateliér MaLuRa... =) a prosím o zhodnocení abych věděla jak na tom jsem =) Mějte se !!!