FF na HP (miluju zkratky) 2. část

19. srpna 2009 v 22:16 | Marry |  Fanfictoin
Otráveně jsem se na něj podíval, že by mu nějaká holka přece jen odolávala a on ji chce dostat Nápojem lásky? Ani náhodou.
"Zajímavá nabídka, ale nemám zájem. Namíchej si ho sám."
Věděl jsem, že to by on nedokázal, a tak jsem se kolem něj protáhl a rozběhl jsem se k učebně. Stačil jsem jen zaslechnout nadávky, které z Blacka sršely a přesně to byl můj účel.
Tak akorát jsem doběhl do učebny, měli jsme hodinu s Mrzimorem, takže to bylo v pohodě. Ale celou hodinu jsem přemýšlel nad tím, komu chtěl Black dát ten Nápoj lásky. Nemohl jsem na to přetat myslet. Naštěstí si mě nepozornosti profesorka Marrythoughová nevšimla, ale stejně jsem na nic nepřišel. A navíc jsme potom měli dvouhodinovku lektvarů s Nebelvírem, takže znovu uvidím Lilly, jak nádherná představa. Sedím s ní v lavici a je z ní dobře vidět závistivé pohledy Pottera, jsem rád že zrovna Lilly se nepoddala tomu jeho "kouzlu", nechápu co na něm nebo na Blackovi všechny ty holky vidí….
Pomalu si začínám uvědomovat, že opět myslím na ty dva blbce, to nemám zapotřebí, však oni sami na sebe myslí až moc. A konečně je konec hodiny, pomalu se zvednu, posbírám si věci a mizím z učebny. Když už jsem skoro ve sklepení, tak mi čísi ruce zakryjí oči, začal jsem okamžitě přemýšlet kdo si ze mě dělá srandu. Okamžitě mám v ruce hůlku a ani se nesnažím setřást ruce, stačí jednoduché kouzlo a útočník visí hlavou dolů.
"Severusi! Tohle není sranda!"
Když se otočím na útočníka, okamžitě mi to dojde. Nejdřív zblednu a potom začínám rudnout. Já blbec, na co to myslím.
"Promiň Lilly, já myslel že jsi… někdo jiný."
Rychle Lilly spustím a pro jistotu ji přichytím aby si nějak neublížila… I když Lilly už se směje.
"To je v pohodě, pomož mi na nohy."
Okamžitě přiskočím a pomáhám ji na vstát. Při dotyku její kůže mi opět dojde, jak moc ji miluji. Ty její nádherné plavé vlasy s vůní po heřmánku a její jiskřivé oči… Sakra, nesmím na sobě dát znát mé rozpaky, a tak radši dělám že si zavazuju boty. Po chvíli na mě padne stín postavy.
"Srábku, co sis to tady na Lilly zkoušel?"
To mi tak chybělo, ty kecy od Pottera, jako bych toho neměl dost s Blackem.
"Co je tobě do toho?"
Víc jsem mu říct nestihl, protože má odvážná Lilly zasáhla.
"Hele Pottere, o to co se tady dělo, se nemusíš starat, to je mezi mnou a Severusem, to by ten tvůj mozeček nepochopil."
Touhle větou ho vážně setřela, jen si ji přeměřil pohledem, uculil se a odkráčel. Měl jsem sto chutí Lilly obejmout, ale ovládl jsem se. Zdá se, že více než kouzla mi dá zabrat láska. Ani nevím, jestli se Lilly někdy svěřím, možná ani ne…
Pokračoval bych dál v hloubání, ale profesor Křikla právě dorazil, musel jsem se soustředit na lektvary. Když už nemám, co bych se učil, chci na Křiklana udělat zase dojem. Rád se bavím na jeho večírcích…
" Dobré ráno žáci, dneska mám pro vás speciální úkol, chci abyste mi namíchali nápoj lásky a komu se to povede jako prvnímu, smí si ho malou lahvičku odnést.
No to snad ne. Pro jistotu koutkem oka pohlédnu na stůl Blacka s Potterem, ti už si začali připravovat ingredience, ale na mě nemají, jsem tisíckrát lrpší než oni dva dohromady. Pomalu jsem si začal chystat vše potřebné, samozřejmě s moji malou úpravou, s kterou je vše rychlejší.
A tak jsem v půlce druhé hodiny hotov, k závisti všech a hlavně Blacka jsem si odnášel lahvičku s růžovou tekutinou. Sice nevím, na co mi bude, ale Black ji určitě bude chtít dostat. Hned po hodině mě doběhl.
"Tak co Seve, koho necháš aby hladil tvé krásné vlásky?"
Za dopoledne jsem toho měl tak akorát dost, to já měl trumf v rukávě, ne on.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | 23. srpna 2009 v 16:42 | Reagovat

bezvadná kapitola!!!ten předposlední řádek mě dostal!už se těším na další:-))
jen taková mini připomínka-lily má vlasy tmavě rudé,ne plavé

2 akakipi akakipi | 24. srpna 2009 v 11:31 | Reagovat

pátý řádak od spodu máš u Siriuse překlep...

3 akakipi akakipi | 24. srpna 2009 v 11:39 | Reagovat

A změň kategorii... Na FF.

4 Máňa Máňa | 24. srpna 2009 v 12:35 | Reagovat

No jo porád :)

5 akakipi akakipi | 24. srpna 2009 v 14:15 | Reagovat

Hele, nebrblej a buď ráda, že je někdo, kdo tě kontroluje a hlídá!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama