Březen 2010

Snad už oficiální upoutávka k Relikviím smrti =)

24. března 2010 v 21:37 | Marry |  Harry Potter
Jak jistě většina fanoušků Harryho Pottera ví, premiéra Relikvií smrti, části I. se blíží, ikdyž velmi pomalu. Zbývá stále 256 dní, 13 hodin a nějaké ty minuty do 10. listopadu, kdy bude tento film uveden do českých kin. Stále a stále se objevují nové fotografie, fanouškovské plakáty, rozhovory s herci a samozdřejmě videa a trailery. Dnes jsem objevila další dvě videa, ale bohužel nevím, zda-li jsou oficiální nebo ne, o tom můžeme jen přemýšlet, ale myslím, že vypadají ako oficiální(hlavně to první), jsou v nich nové scény z Relikvií I. ; II. Osobně se mi moc líbí, pokud máte zájem, můžete je shlédnout níže v celém článku:

Justin Bieber!

1. března 2010 v 19:54 | Marry |  Justin Bieber

Všechno nejlepší k tvým dnešním šestnáctinám Justine!!! =o*


Biography

Justin Bieber, Youtube senzace, která způsobuje, že dívky křičí kvůli jeho sladkému úsměvu a ještě sladšímu hlasu, se rychle stává novým popovým vůdcem. Dokonce nevlastní ani řidičský průkaz - ,,Mám povolení." dodává - jako 16-ti letý už dostal své 4 singly z jeho debutového alba My World na žebříčky, včetně hitu 'One Time'.

Navzdory jeho útlého věku je tu více o Justinovi Bieberovi. Tady je pět věcí, které jsi nevěděl/a o tomto 'teen dream'.

1. Narodil se v Kanadě, ale právě žije v Atlantě.
,,Vyrostl jsem ve Stratfordu, Ontariu," říká. ,,Je to malé město asi s 30 000 obyvateli." Už se s jeho matkou přestěhoval do Atlanty, aby nahrál písničku a setkal se s jeho vůdcem, Usherem, který také bydlí v Atlantě. ,,Usher je jako starší bratr," říká Bieber.

2. Je svobodný
,,Jsem svobodný a připravený se združit [I'm single and ready to mingle]," prohlašuje. Když jsme se zeptali, jestli je šokovaný, když má takovou pozornost holek, odpověděl: ,,Ani ne. Je to úžasné. Copak by 15-ti letý kluk nechtěl, aby ho celý den pronásledovaly holky?"

3. Kamarádí se s Taylor Swift
,,Povídáme si na AIM a píšu jí každou chvíli." říká Bieber o country zpěvačce. ,,Jsme kamarádi. Taylor je velmi milý člověk."

4. Chce jít na vysokou školu
Nenaplňuje svůj volný čas tím, že si hraje na PlayStationu nebo se divá na videa Michaela Jacksona, jednoho z jeho ovlivňovatelů, v jeho tour buse. Místo toho se učí. ,,Mám domácího učitele," říká. ,,Chci jít na vysokou školu. Jak říká Asher Roth, myslím, že vysoká škola by byl výbuch." A předpokládaný hlavní předmět? ,,Jsem dobrý v angličtině," říká. ,,Rád píšu."

5. Hraje na čtyři hudební nástroje
Je machr na kytaru, klavír, bicí a trumpetu. A ikdyž si je hodně jistý, že když začne hrát na další nástroj, bude to těžké, říká: ,,Bylo by bezva naučit se hrát na housle."

Facts

Základní fakta o Justinovi:
  • celé jméno: Justin Drew Bieber
  • datum narození: 1. 3. 1994
  • znamení: ryby
  • místo narození: London, Ontario, Canada
  • výška: 165 cm (ještě roste)

Biography

20. listopadu 2009 v 17:44
Justin Bieber se narodil 1. března 1994 v kanadském Stratfordu. Jeho celé jméno je Justin Drew Bieber. Justin je kanadský zpěvák který se proslavil díky YouTube na kterém ho objevil jeho aktuální manažer Scooter Braun. Justin a jeho manažer hned letěli do Atlanty za Usherem. O několik týdnů později Justin podepsal nahrávací smlouvu s Island Record. Začíná pracovat na svém debutovém albu My World které vyjde 17.listopadu. Z tohoto alba byly vydány dva velmi úspěšné singly: One Time a One Less Lonely Girl a oba se dostali do Top 15 na Canadian Top 100 a do Top 30 na Billboard Hot 100.

Justinovi bylo 12 let když vystoupil v pěvecké soutěži ve Stratfordu a umístil se zde na druhém místě. Naučil se hrát na klavír, bicí, kytaru a trubku. Na konci roku 2007 začala Justinova matka nahrávat jeho videa na YouTube aby mohla rodina a přátelé shlédnout Justinovi výkony například coververze písní umělců jako je Usher, Stevie Wonder, Ne-Yo, Justin Timberlake nebo Michael Jackson. Brzy byl osloven společností Rapid Discovery Media která mu pomáhala s účetnictvím, střihem a produkcí jeho videí z YouTube a Myspace.
Po vložení jeho interpretace songu With You od Chrise Browna sám Brown osobně zavolal Justinovi a pochválil mu tuto interpretaci. Scooter Braun když viděl tyto videa tak hned Justina kontaktoval a společně letěli do Atlanty kde se Justin setkal s Usherem. O týden později Justin zazpíval Usherovi a získal tak nahrávací smlouvu s Island Record která byla podepsána v říjnu 2008. Justin měl původně podepsat smlouvu s Justinem Timberlakem ale nakonec ji podepsal s Usherem.


2009 po součastnost

Justin pracuje na svém debutovém albu které vyjde 17. listopadu. První singl z Alba je song One Time v jehož videoklipu hraje také Usher. One Time se dostal na 12.místo na Canadian Hot 100 a na 21.místo na Billboardu Hot 100. Na MTV VMA 2009 představil Justin Taylor Swift a zazpíval zde svůj debutový song One Time. Také tento song zazpíval v Německém DOME. One Time také získalo platinové ocenění v Kanadě a zlaté v USA. Druhý singl z alba vyšel na iTunes 6.října.2009.

Tento song se dostal na 10.místo v žebříčku Canadian Top 100 a na 16.místo na Billboardu Hot 100. Tento song zazpíval Justin nedávno v Today Show společně s One Time a Favorite Girl. Bylo potvrzeno že Justin bude předskokanem na Fearless Tour zpěvačky Taylor Swift. V litopadu bude mít Justin své vlastní mini tour které má pouze 5 koncertů po Kanadě.

27.října bude mít premiéru na iTunes Justinův 3. singl Love Me a 3. listopadu taktéž na iTunes Justinův 4. singl Favorite Girl.