Říjen 2010

Oficiálně potvrzená délka Relikvií Smrti část 1. !!

27. října 2010 v 11:33 | Marry |  Harry Potter
BBFC-Britská rada pro klasifikaci filmů oficiálně odhalila konečnou délku filmu:Harry Potter a Relikvie Smrti část I. Podle ní je film dlouhý 145 minut přesněji :2 hodiny 25 minut a 53 sekund.

Nedávná čísla mluvila o 147 minutách, je však, ale možné, že IMAX může mít stopáž delší o zhruba dvě minuty. Jistě není vyloučena možnost, že tam budou mít nějakou prodlouženou scénu....
Takže budeme sedět v kině docela dlouho, ale myslím si že to rozhodně bude stát za to =)

PNěkolik nových fotek HP 7 část 1.

26. října 2010 v 17:40 | Marry |  Harry Potter
Uživatelka Flickru odhalila několik stránek nejspíše z nějaké plakátové knihy a vidět můžeme opět nové záběry. Například Hermionu s lapky, které poměrně zaujala. Několik stránek, kde je jen Hermiona nebo je s Harrym, pak také novou fotku Batyhildy a pár dalších, ty ostatní záběry již známe... No, taky jste tak natěšení jako já? :)
Jelikož fotky není možné uložit do počítače naleznete je zde.

3D Movie - Never Say Never - Trailer

26. října 2010 v 17:30 | Marry |  Justin Bieber
Ano, ano, ano je to tady trailer k prvnímu Justinově filmu!!!! Bude to naprosto boží a já už se NEMŮŽU DOČKAT!!!Nové fotky!!! Z knihy Filmová kouzla z obou částí Relikvií Smrti

18. října 2010 v 21:04 | Marry |  Harry Potter
Říjen je pro nás fanoušky opravdu skvělým měsícem. Novinky se na nás každý den sypou ze všech stran a co den to nějaké nové fotky apod... Nyní tu opět máme nové obrázky z knihy Filmová kouzla, která vyjde ještě tento měsíc. Dnes však můžeme být dvakrát tak šťastní, jelikož nejde jen o nové fotky z první části, ale dokonce můžeme vidět i první fotky k Druhé části. Například můžeme vidět: několik concept artů, kde je Komnata nejvyšší potřeby plná věcí a i v plamenech a také Láskorádův dům. Pak už tam máme jen fotky, kde je třeba: komnata nejvyšší potřeby se spoustou závěsných lehátek pro studenty co se tam uchýlily, hala u Gringotů (nejspíše už po průletu tria na drakovi) ,Hermionu tancující s Viktorem Krumem, Propagační fotku Ginny a Fleur a další nádherné kousky... =)imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Nový plakát k Relikviím s Dobbym :)

18. října 2010 v 12:09 | Marry |  Harry Potter
Již byla vydána řada plakátů, ale stále však chybí plakáty postav jako například: Draco, Lenka, Ginny atd... Dnes tu jako malé potěšení máme plakát se skřítkem Dobbym, který je opravdu moc hezký, ale pro zatím jen ve střední kvalitě. Doufejme, že se brzy dočkáme dalších postav. :)Nová úžasná trička od Hot Topic k Relikviím!!

16. října 2010 v 12:08 | Marry |  Harry Potter
A nyní tu mám něco, co by chtěl nejeden fanoušek. Hot Topic totiž včera zveřejnilo první tři propagační trička k Relikviím Smrti. První tričko je s Ronem v lese s hůlkou. Další tričko v černém provedení je s triem a za nimi můžeme vidět znak Relikvií. No a na posledním tričku můžeme vidět šílenou Bellatrix Lestrageovou. Jsou naprosto úúúchvatná no ne?

Harry Potter a Relikvie Smrti část 1. bude mít možná 164 minut!!!

16. října 2010 v 12:06 | Marry |  Harry Potter

Stránka věnovaná HP 7 část 1 na Wikipedii byla aktualizována s možnou dobou trvání filmu, který do našich kin vejde 18. listopadu (za 32 dnů). Film by měl trvat 164 minut což je 2 hodiny a 44 minut. Podle lidí, kteří se zůčastnily testovacího promítání v Chicagu a mluvily o délce asi něco přes dvě a půl hodiny by tento čas měl sedět. Není však oficiálně potvrzen a proto to zatím berte jako fámu. Pokud by to byla pravda, stala by se první část Relikvií nejdelším filmem v celé sérii Harryho Pottera.Nejdelším filmem zatím stále zůstává Tajemná komnata s délkou 161 minut.

Scany z časopisu Dazed & Confused :):)

15. října 2010 v 14:13 | Marry |  Harry Potter
Už jsme se dozvěděli, že Daniel nafotil nový a velmi zajímavý photoshoot pro časopis Dazed & Confused.Tehdy byla k dispozici pouze jedna fotografie a Scan obálky. Nyní se již objevila spousta scanů ze samotného časopisu a tak máme k dispozici ke shlédnutí několik nových fotografií Dana. Sice zatím žádná úžasná kvalita,ale snad se brzy dočkáme oficiálních fotek, protože určitě stojí za to. Daniel je tam n aprosto skvělý...


imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

WOW! Nový plakát k HP 7 část 1 !!!

15. října 2010 v 14:10 | Marry |  Harry Potter
Zachycuje scénu sedm Potterů, kde se strhne bitka mezi smrtijedy, sedmy Pottery s jejich ochránci a samotným Voldemortem, který díky Harryho chybě pozná,který Harry je ten pravý a následně ho chce zabít vypůjčenou hůlkou. Harryho hůlka však nečekaně vyšle zlatý paprsek a Voldemort má tudíž opět smůlu. Zrovna tohle můžete na plakátu vidět. A je to naprostá bomba, co myslíte?


imagebam.com

Dalšííí plakáty k první části Relikvií Smrti!!

12. října 2010 v 16:44 | Marry |  Harry Potter

A dnes tu máme další 4 skvělé plakáty. Jeden věnovaný Bellatrix a Luciusovi, tam je napsáno The Hunt Begins (hon začíná) To samé je i na druhém plakátu, kde je Šedohřbet a lapka Scabior.
Následuje Plakát Rona s Hermionou v lese a Harryho s Hermionou v metru. Na nich je napsáno Trust no one (což je: nikomu nevěř )... Je neuvěřitelné, jak je to propracované do posledního detailu... Nádhera...

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Daniel nafotil photoshoot pro časopis Dazed & Confused

10. října 2010 v 21:38 | Marry |  Harry Potter
Ano, Daniel nafotil nový shoot, ale tentokrát ne jen tak ledajaký.
Herec Daniel Radcliffe se podílel na poměrně neobvyklém focení s časopisem Dazed & Confused v Británii. Dnes o tom informoval deník The Times, jež odhalil jednu fotografii a obálku časopisu. Tento časopis má vyjít již tento čtvrtek, takže se jistě brzy objeví scany a poté doufejme , že i fotky oficiálně. Tímto Photoshootem, mě Daniel velmi překvapil a zároveň moc potěšil. Líbí se mi, že také nafotil něco tak neobviklého a zajímavého. Skoro bych ho na těch fotkách nepoznala, jak už nemá brýle, hůlku a jízvu :D

Falešný plakát Draca k Relikviím Smrti...

10. října 2010 v 21:37 | Marry |  Harry Potter
Ještě jednou hned na začátku článku oznamuji,že to není oficiální plakát. Je to plakát stvořený nejspíše nějakým fanouškem, ale snad každý by věřil, že  je pravý. Jelikož se ještě žádný plakát s Dracem neobjevil a tento je opravdu moc hezký, tak ho vkládám aby se fanoušci Draca pokochali a zkrátily si čekání na ten oficiální plakát :)

Trailer k první části Relikvií s českým dabingem!!!

9. října 2010 v 9:31 | Marry |  Harry Potter
Včera k večeru byl zveřejněn nejnovější trailer na první část Relikvií,ale již se slibovaným českým dabingem. Jako první byl včera k vidění na serveru Aktuálně.cz. Nyní si můžete užít tento skvělý trailer i v češtině. Je to naprostý odvaz... =)24 fotek z natáčení Relikvií!!

8. října 2010 v 12:51 | Marry |  Harry Potter
Nyní jsou na řadě fotky z natáčení,které se dnes taktéž objevily a je jich rovnou 24. Vidět můžeme opravdu zajímavé fotky z natáčení scén jako třeba: Harry s patronem nad zamrzlým jezírkem, trio po přemístění z ministerstva, Svatba ve stanu, Odlet ze Zobí ulice, Harry s Hermionou na hřbitově, trio v Londýně a další hromadu božích fotek.... =)

9 nových úžasných plakátů k Relikviím Smrti část 1. !!!!

7. října 2010 v 18:50 | Marry |  Harry Potter
Ano,propagace je v tom úplně nejlepším. Dnes se ohledně první části Relikvií Smrti objevilo hodně věcí a první z nich jsou tyto boží plakáty. První dva jsou ve stejném stylu jako ty první s triem,je na nich Voldemort a Severus a nápis hlásá : The hunt begins (Hon začíná) Poté je tu dalších sedm plakátů,které jsou tmavé ,nejsou tam žídné budovy ani nic jinného a jsou zaměřené hlavně na obličeje postav. Na nich je již známé The end begins (začátek konce). Ve výsledku tak můžeme vidět dva plakáty s Voldemortem (na prvním s bezovou hůlkou),dva se Severusem a pak po jednom s :Harrym,Hermionou,Bellatrix,Šedohřbetem a Ronem. Všechny plakáty jsou vážně úžasné, no prsotě naprostá dokonalost!!

imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Bieberfacts 16

7. října 2010 v 18:46 | Marry
Další Bieberfakta a povím vám, baví mě čím dál víc :D

553. Když byl menší, chodil do šachového kroužku.
554. První holka která se mu líbila s ním odmítla chodit.
555. Jednou na zvukové zkoušce se fanynka zeptala, jestli by ji nemohl obejmout, ale byla moc daleko, tak Justin obejmul sám sebe a řekl: ,,To je pro tebe."
556. Začíná se vyrábět spoustu věcí s Justinem, dokonce i panenky.
557. Před show jí vždy něco sladkého.
558. Nejhorší na herectví je podle něj zapamatovat si slova.
559. Po vodní bitvě po jedné show omylem trefil policistu balónkem naplněným vodou a málem ho za to zatkli.
560. Kdyby potkal Chucka Norrise, řekl, že by asi omdlel.
561. Když se soustředí, vystrkuje jazyk z pusy.
562. Jeho mamka Pattie ho varovala, že by ho Jasmine Villegas mohla využívat ke své slávě.
563. Umí řídit kolo pozpátku.
564. Miluje britský přízvuk.
565. My World a My World 2.0 byly platinové (prodalo se víc než milion kusů) už 2 měsíce po vydání.
566. Nesnáší, když někdo napíše nebo vysloví špatně jeho jméno.
567. Jednou jel na ulici na segwayi a ten se porouchal a za chvíli měl kolem sebe stovky holek, které ho málem ušlapaly.
568. Když je v hotelu, rád klepe lidem na dveře a pak uteče.
569. Sprchuje se nahý. :O Woooow! :O :D (Ne, to mělo být jen pro vtip :D )
570. Musí spát minimálně 8 hodin denně, když je na tour.
571. Každý den se učí 4 hodiny.
572. Bojí se, že až bude mít holku, fanoušci ho už nebudou mít tak rádi.
573. Když ještě chodil do školy, zpíval tam holkám.
574. Dává přednost, když se s ním fanoušci normálně baví než když křičí ,,OMG Justin!!!"
575. Nemá rád, když se s ním fanoušci chtějí fotit nebo chtějí od něj autogram když jí.
576. Má rád vůni popkornu.
577. Když natáčel reklamu pro MTV na VMA kde utíkal před desítkami holek, jedna z těch holek omylem narazila do stromu.
578. Už třikrát byl drb, že umřel.
579. Umí francouzsky.
580. Miley Cyrus o něm řekla, že se jí líbí jeho úsměv.