Leden 2011

78 Concept artů k úžasnému příběhu tří bratří!!

19. ledna 2011 v 20:22 | Marry |  Harry Potter
K relikviím smrti se dosud neobjevilo moc concept artů, ale nyní tu máme hned 78 nových,které se dokonce týkají jen jedné jediné scény. Společnost Framestore, která přispěla s tvorbou animace, zveřejnila 78 obrázků, které navrhovali, jak by asi mohly jednotlivé postavy či jiné věci vypadat. Tyto concept arty jsou dílem designérů a Alexis Lieddel a Dale Newton.níže v článku najdete několik vybraných conceptů,všechny najdete v této galerii. Jsou naprosto úžasné stejně jako je to u příběhu ve filmu =)

Více o místu smrti Severuse Snapea v HP 7 část: 2!!

18. ledna 2011 v 19:02 | Marry |  Harry Potter
Konečně mě něco pořádně zaujalo, tak jsem se rozhodla to sem dát, ať tady není takové ticho... A je to rovnou něco VELMI zajimavého =)


Andrew Ackland-Sníow, umělecký ředitel filmů o Harry Potterovi, odhalil v listopadu 2010 vydání, že umístění Snapeovi smrti v Harry Potter a Relikvie smrti: Část II  se změnilo a to se souhlasem J.K. Rowlingové.O novém místě,kde Severus zemře jsme se nyní dozvěděli značné podrobnosti.

"Vytvořili jsme loděnici. Chtěli jsme totiž změnit část v,které Snape zemře. Podle knihy zemře v chroptící chýši,kde ho na Voldemortův příkaz zabije Nagini,ale my jsme ho chtěli dostat ven.pryč z běžného interiéru do prostoru,který více navozuje dramatickou atmosféru.Zeptali jsme se tedy Joanne Rowlingové zda by s tím souhlasila protože toto místo jsme ve filmech nikdy dříve neviděli.  Vytvořily jsme křišťálovou budovu přičemž ve filmu uvidíte co se děje v loděnici a současně budete moci vidět i Bradavice v plamenech. Joanne si tento nápad zamilovala takže souhlasila.Každopádně je to velmi poetické místo pro smrt.Musím říct,že Snape zemže mimořádně dobrým způsobem."