Noční obloha

3. února 2011 v 10:46 | Marry |  můj svět
Když pro jednou nejsou na obloze temné mraky, a vyjde měsíc se svým hejnem hvězdiček, je to naprostá nádhera... Vím, že jako obyvatel Ostravy nemám o čem mluvit, protože tady je i to hvězdné nebe naprosto o ničem... Ale pravidelně jezdím na tábor do Jeseníků... A tam je to teprve nádhera... Velký vůz, na který jako by jste si mohli i šáhnout, a ten měsíc...
Tam je pro mě prostě nejkrásnější, když si můžu jen tak lehnout do trávy a pozorovat tu nádheru.. Vydržela bych tak i hodiny, kdyby mi nebyla taková zima :D Ale tam je pro mě tady tohle jeden z nejnádhernějších zážitků... Jednou jsme si v noci vyšli na kopec a lehli jsme si tam na louku... Bylo krásně teplo, a my byli hvězdám ještě blíž... Měsíc byl navíc v úplňku, a já měla pocit naprosté blaženosti. Říkala jsem si, že mi tam chybí už jen někdo ke komu bych se tam takhle mohla přitulit, a tak bych tam zůstala klidně navěky... Tady tahle noční obloha pro mě znamená prostě magičně mnoho, zrychluje se mi z něj srdce a jen ztěžka popadám dech... Nic nádhernějšího jsem nikdy neviděla =) A tohle všechno je pro mě noční obloha =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 just-in just-in | E-mail | Web | 2. března 2011 v 11:57 | Reagovat

ahoj , promiň že otravuju ale na www.just-in.blog.cz je zapisování do Beliebers když nás bude dost tak je možné že Justin vystoupí u nás v ČR, dosud se o tom jen diskutovalo a nic nebylo zaručené ale když se shromáždí dostatek fanoušků Justin opravdu přijede :) prosím rozesílej pozvánku i dalším fans a informace jak se zapsat najdeš vlevo v menu :)Děkuju za tvůj čas ;)PS: máš krásnej blog ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama